Idősek napja

Iskolánk hagyományos programjai között szerepel az idősek köszöntése. Mint minden évben az idén is köszöntötte a község az idősebb korosztályba tartozó lakosait. A Művelődési Ház adott otthont a rendezvénynek, ahol a helyi óvodások Katona Andrea óvodavezető irányításával adták elő zenés műsorukat. Meglepetésképpen minden részt vevőnek apró ajándékkal kedveskedtek az ovisok. Őket követte az Árpád Fejdelem Általános Iskola diákjainak a műsora, akiket Terna Melinda és Tóthné Klagyivik Ágnes pedagógusok kísérték el a rendezvényre. A fellépők között megtalálható volt nyolcadik osztályos és második osztályos tanuló is. Műsoruk repertoárját versekből, körjátékokból, énekkarosok és egyéni szóló énekesek dalaiból állították össze.  Majd a vendéglátás következett, amiből természetesen a szereplő gyerekek is részesültek.

„Nagy dolgokat tenni nem tudunk, csak kicsiket, nagy szeretettel.”
(Teréz anya)