Köszönetnyilvánítás

Kedves Szülők!

Szeretnénk kifejezni mély hálánkat és köszönetünket a Szülői Munkaközösség által szervezett jótékonysági bálért, mely a tavalyi évben 250.000 Ft-ot jelentett számunkra, valamint az idei farsangi bál támogatásért.

Örömmel tájékoztatom a közösség minden tagját, hogy a jótékonysági bál bevételéből és az Önök nagylelkű hozzájárulásából sikeresen beszereztünk egy interaktív táblát az iskolánknak. Az összeg, amely elérte a 322.000 Ft-ot, mostantól egy modern taneszközként szolgálja a tanórákat.

Ez a fejlesztés lehetővé teszi számunkra, hogy a tanórákat interaktívabbá, szemléletesebbé és élményszerűbbé tegyük a diákok számára. A gyermekeink most olyan modern eszközökkel találkozhatnak az oktatás során, amelyek hozzájárulnak a tanulási folyamat javításához és a tudás elmélyítéséhez.

Ezen kívül szeretnénk kifejezni mély köszönetünket mindazoknak, akik részt vettek a bálokon, és akik segítettek ezt a projektet megvalósítani. Az Önök támogatása és hozzájárulása nélkül ez a fejlesztés nem lett volna lehetséges.

Reméljük, hogy a beszerzett interaktív tábla hozzájárul a gyermekek fejlődéséhez és inspirálja őket a tanulásban. Ismételten köszönjük a segítséget és a támogatást!

Tisztelettel,
Hajdú Attiláné