Tanulj meg korcsolyázni!

Minél több az alkalom a mozgásra, annál jobb!

Nagy örömünkre már sokadszor köthettünk együttműködési szerződést a táti jégpályát üzemeltetőkkel, s kapcsolódhattunk a pályázathoz: „Minden gyerek tanuljon meg korcsolyázni!”

Ennek keretében ingyen bérelhetjük a jégpályát és a korcsolyákat is! Így a családok részére az útiköltség marad, mely most az emelés után sem haladta meg az 1500 FT-ot. Átlagosan a 60-70 aktív, elszánt gyermek jelentkezik a programra, akik hazafelé boldogan, de fáradtan ülnek a buszban. Megérdemlik, hogy megteremtsük számukra azokat az alkalmakat, hogy valóban megtanuljanak korcsolyázni.

Dicséret illeti a diákjainkat, mert segítőkészek, vigyáznak egymásra, és kisebb társaikra. Ez nem is olyan könnyű feladat, mert a váratlan esések, kiszámíthatatlan helyzetek hamar előállnak.

Köszönjük a szülőknek is a támogatást, hogy vállalták és kifizették az utazás költségét! Azoknak a szülőknek pedig, akik elkísértek bennünket és a helyszínen számíthattunk a segítségükre, külön hálával tartozunk! Azoknak a kolléganőknek, akik rendszeres részesei ezeknek a péntek délutánoknak, szintén köszönöm a gyerekek nevében is: Ilonka néninek, Ica néninek, Melinda néninek,  Andi néninek és Júlia néninek.

Örömmel számolunk be arról is, hogy megkötöttük a  következő évre szóló szerződést és bízom abban, hogy ismét lesznek vállalkozó kedvű diákok!